MüzikMüzik Haber

Bendeniz: Sanatçı Olmak Başka, Şarkıcı Olmak Başkadır

Pop müziğin güçlü isimlerinden Bendeniz, önceki gece sahne aldığı bir mekanda gazetecilerin sorularına yanıt verdi. Bendeniz, ''Sanatçı olmak çok başka, şarkıcı olmak başkadır... Biz sanatımızı icra edip duygularımızı paylaşıyoruz.'' dedi.

Bendeniz, önceki gece İstanbul’da bir mekanda sahne aldı. Ünlü şarkıcı, “Şu an her şey daha farklı, bizler de uyum sağlamaya çalışıyoruz. Sanatçı olmak çok başka, şarkıcı olmak başkadır… Biz sanatımızı icra edip duygularımızı paylaşıyoruz. Son zamanlarda rap revaçta. Biz de pop müziğe sahip çıkıyoruz” diye konuştu.

‘Müjdeler Ver’, ‘Güzeller Güzeli’, ‘Ya Sen Ya Hiç’, ‘Kerime’, Ah Bir Dönsen’ ve çok daha fazlası… Tüm bu şarkıları Türk Pop Müziği’ne kazandıran Bendeniz 90’lı yıllara adını altın harflerle yazdırmıştı. Bendeniz, önceki gece Etiler’de bulunan bir mekanda sahneye çıktı. Sahne öncesi gazetecilerin sorularına yanıt veren Bendeniz, “Şehrin farklı noktalarında sahneye çıkıyoruz. Son dönemde daha aktif olmaya başladık. Baktık boşluk var, sahneye çıkalım dedik” diyerek güldü.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.