Berkay Şahin Murat Boz ile Yaptığı Düet Hakkında Konuştu: Berbat! -
MüzikMüzik Haber

Berkay Şahin Murat Boz ile Yaptığı Düet Hakkında Konuştu: Berbat!

Alkolün dozunu kaçıran Berkay Şahin, Murat Boz ile sahneye çıkarak şarkı söyledi. Şarkıları güçlükle söyleyen Berkay, kendisini eleştirenlere cevap vererek "Adımızı söylemek mucize olurmuş. Burada bir performans yok, berbat" dedi.

Alkolün dozunu kaçıran Berkay Şahin, Murat Boz ile sahneye çıkarak şarkı söyledi. Şarkıları güçlükle söyleyen Berkay, kendisini eleştirenlere cevap vererek “Adımızı söylemek mucize olurmuş. Burada bir performans yok, berbat” dedi.

Berkay Şahin, önceki akşam bir mekanda Murat Boz ile şarkı söyledi. Alkolün etkisiyle detone olan Berkay, görüntülerin sosyal medyada yayılmasıyla alay konusu olunca sessizliğini bozdu.

Instagram hesabından gelen eleştirilere cevap veren Berkay, güzel performanslarının gündem olmamasına sitem ederek kendi sesini de eleştirmeyi ihmal etmedi. Ünlü şarkıcı yaptığı yorumda “Şarkı söylememişiz ki. Berbat… Adımızı söylemek mucize olurmuş. Neyse güzel bir anı olmuş. Siz konserlerimizi takip eden hatta gelenler keşke üst düzey müzik yapılan işleri de paylaşsanız. Kaldı ki genel böyle olduğumu içi tabi ilgi çeken bu olacaktır! Ayrıca gerçekten burada bir performans yok berbat. İşte eğlenmek için çıktığın gecede şarkı söylemek hatası yapılmaz bir daha” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)