Müzikonair Birce Akalay’ın Disney Tepkisizliğine, Demet Akalın’dan Sert Yanıt! | Müzikonair
GündemSosyal

Birce Akalay’ın Disney Tepkisizliğine, Demet Akalın’dan Sert Yanıt!

Geçtiğimiz günlerde Disney'in Atatürk dizisinin yayından kaldırılması hakkında konuşmak istemeyen Birce Akalay'a Demet Akalın'dan sert tepki geldi.

Geçtiğimiz günlerde Disney’in Atatürk dizisinin yayından kaldırılması hakkında konuşmak istemeyen Birce Akalay’a Demet Akalın’dan sert tepki geldi.

Disney’in Atatürk dizisini platformda yayınlamama kararına ünlü isimlerden tepki yağarken oyuncu Birce Akalay ve Hazal Kaya’nın olay hakkında yorum yapmak istememesi sosyal medyada gündem olmuştu. Birce Akalay’a Demet Akalın’dan sert tepki geldi.

Birce Akalay’ın sosyal medya hesabı üzerinden gelen sorulara “Ben bu konuyla alakalı fikrimi beyan etmek isteseydim sosyal medya hesaplarımdan yapabiliyorum. Sorunuzu nazikçe reddetmek istiyorum. Mevzu bahis Atatürk olduğu zaman ben atakızıyım zaten. Çok fazla altını çizmeye gerek yok diye düşünüyorum” yanıtı tepki toplamıştı.

Bu cevabın üzerine Demet Akalın’dan Birce Akalay’a yanıt geldi: “Trafik polislerini bile şikayet etmiştin ama…”

NE OLMUŞTU?

Güzel oyuncu, “Sete geldiğimizi söylememize rağmen ısrarla bir zanlı gibi araçtan indirildik. Belli ki beni tanımamştı. Mecbur da değildi tanımaya ama taş kesildik.” sözlerini paylaştı.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)