GündemSosyal

Bomba İddia! Somer Sivrioğlu ve Ayşe Özyılmazel Aşk Mı Yaşıyor?

Aslı Turanlı ile samimi şekilde görüntülenen MasterChef Türkiye jüri üyesi şef Somer Sivrioğlu hakkında yeni bir iddia ortaya çıktı.

Son günlerde, geç saatlerde kendisinden oldukça genç bir oyuncu olan Aslı Turanlı ile samimi şekilde görüntülenen MasterChef Türkiye jüri üyesi şef Somer Sivrioğlu hakkında yeni bir iddia ortaya çıktı. İddiaya göre, Somer Sivrioğlu’nun Ayşe Özyılmazel ile aşk yaşadığı iddia ediliyor.

Geçtiğimiz günlerde, MasterChef Türkiye yarışmasının jüri üyelerinden şef Somer Sivrioğlu, gece geç saatlerde Aslı Turanlı ile samimi bir şekilde görüntülenince gündeme gelmişti. Somer Şef’in, geçmiş yıllarda eşini genç bir aşk için terk etmesi ve Aslı Turanlı ile arasındaki yaş farkı da dikkat çekmişti.

Somer Sivrioğlu, 22 yaşından genç olan Aslı Turanlı ile yakınlaşmasının ardından bir hafta sonra, başka bir aşk iddiasıyla yeniden gündeme geldi.

Gecce’nin iddiasına göre; aşk dedikodularına karışan bu ikiliden Aslı Turanlı, çıkan haberlere yanıt vererek sadece arkadaş olduklarını belirtmişti. Ancak, iddialara göre, Somer Sivrioğlu, planladığı Atina tatilini arkadaşları ve oğluyla birlikte iptal edip, yaklaşık bir aydır gizlice görüştüğü Ayşe Özyılmazel ile bayram tatilini geçirmek üzere Alaçatı’ya gitmiş.

Çift, yaklaşık bir ay boyunca yoğun bir şekilde görüşmüş ve birbirlerine aşık olduklarını itiraf etmişler. Bu itiraflarının ardından, çift ilk kez bayram tatilinde bir araya gelerek açıklıkla ortaya çıkmaya karar vermişlerdir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu