Müzikonair Bülent Ersoy: Ben ve Ajda Pekkan Çok Farklı Bir Yerdeyiz! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Bülent Ersoy: Ben ve Ajda Pekkan Çok Farklı Bir Yerdeyiz!

Kuruçeşme'de verdiği konserin ardından açıklamalarda bulunan Bülent Ersoy, Ajda Pekkan'a övgüler yağdırdı. 'Bir ben ve Ajda kaldık. Biz ikimiz çok farklı bir yerdeyiz' diyen Diva, yeni nesil şarkıcıların soyunarak dikkat çektiğini söyledi.

Kuruçeşme’de verdiği konserin ardından açıklamalarda bulunan Bülent Ersoy, Ajda Pekkan’a övgüler yağdırdı. ‘Bir ben ve Ajda kaldık. Biz ikimiz çok farklı bir yerdeyiz’ diyen Diva, yeni nesil şarkıcıların soyunarak dikkat çektiğini söyledi.

İşte Bülent Ersoy’un açıklamaları;

 “Gençken hadi yaptınız, önemli olan bu yaşlarda yapabilmek, devamını getirebilmektir. Zorla birini çıkarmak için uğraşın çıkaramazsınız. Yok!.. Yetişmiyorda!.. Bir ben ve Ajda kaldık… Biz ikimiz çok farklı bir yerdeyiz. Bir Ajda Pekkan, bir Bülent Ersoy bir daha gelmez! Yetişmiyor da…” dedi.

Magazin Sortie’de yer alan habere göre, Eskişehir’e konser için yola çıktığını belirten Bülent Ersoy, günümüzde bazı şarkıcıların göbek deliğine kadar her yerini açmalarına rağmen soyunmaktan öteye gidemediklerini de söyledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)