Müzikonair Bülent Ersoy, İbo Show Tartışmasında Son Noktayı Koydu! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Bülent Ersoy, İbo Show Tartışmasında Son Noktayı Koydu!

Bülent Ersoy, sosyal medyada yaptığı paylaşımda orkestranın rest çekmesi yüzünden İbo Show'a katılamadığı iddialarına yanıt verdi.

Bülent Ersoy, sosyal medyada yaptığı paylaşımda orkestranın rest çekmesi yüzünden İbo Show’a katılamadığı iddialarına yanıt verdi.

Bülent Ersoy’un yılbaşı gecesi İbo Show’un özel yayınına katılacağı ancak orkestra ekibinin rest çekmesi sebebiyle davetin geri çekildiği iddiası ortalığı karıştırmıştı.

Diva, tartışma yaratan iddiaları sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaparak reddetti:

“Muhterem takipçilerim,

Yukarıdaki örnekte olduğu gibi bugün görsel ve yazılı basında çıkan haberler tamamen asılsız ve gerçeklerden uzaktır. Kaldı ki Sayın İbrahim Tatlıses’in program yapımcısı Sayın Polat Yağcı, Sayın Tatlıses’in programına çıkmam için bendenize böyle bir teklifte bulunmamıştır.

Böyle masa başı yapılan asılsız haberler sanat hayatım boyunca benim hiç umurumda olmamıştır. Ama bu açıklamayı yapmamın sebebi bu asılsız haberleri yapanların yalancılıklarını tokat gibi yüzlerine vurmak içindir. Zira zaten benim şahsıma ait özel saz gurubum var olduğu için başka sazendelerin benim emisyonlarımda bana karşı tavır içinde olmaları da beni hiç enterese etmez.

Gerek Sayın İbrahim Tatlıses ve gerekse Sayın Polat Yağcı beyefendilerden böyle bir teklif almış olsaydım her iki dostumuda kırmayarak zaten kendi saz ekibimi alıp davete icabet ederdim. Bu tarz haberlerle meşgul olamayacak kadarda yoğunum çünkü yılbaşında siz değerli sevenlerimle Bolu’da buluşacağım. Ocak, Şubat, Mart aylarının tüm hafta sonları konserlerim için kapatılmıştır.

Nisan ayında çıkacağım Avrupa turnesi ile de yurt dışındaki sevenlerimle buluşacağım. Her zamanki daim olan derin saygı ve engin sevgilerimi yineleyerek arz eder yeni yılda tüm arzu ve projelerinizin tahakkuk edeceği, sağlıklı ve sevgi dolu bir yıl olmasını yüce Allah’ımdan niyaz ederim efendim.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu