MüzikMüzik HaberVitrin

Bülent Ersoy Orkestra Ekibi İle Barıştı

Bülent Ersoy ve orkestra ekibi arasında geçtiğimiz yıl sahte PCR testi krizi yüzünden tartışma yaşanmıştı. Ersoy ve orkestra ekibi yeniden bir araya gelerek barıştı. 

Bülent Ersoy ve orkestra ekibi arasında geçtiğimiz yıl Kıbrıs’ta sahte PCR testi krizi yüzünden tartışma yaşanmıştı. Müzisyenlerin PCR testlerinin sahte çıkması üzerine tutuklanmışlardı. Ekip daha sonra kendileri ile hiç ilgilenmediği gerekçesiyle Bülent Ersoy ile ilişiklerinin kalmadığını açıklamıştı. Bunun üzerine Ersoy, ekibine ‘nankörler’ demişti.

Bülent Ersoy ve orkestra ekibi bir yılın ardından bir araya gelerek Arnavutköy’de bir mekanda yemek yedi. Basın mensuplarına açıklama yapan sanatçı, “er ailede, anne ile evlatları arasında bazen böyle şeyler olabiliyor. Ben bunu ‘Ana kucağına dönüş’ olarak görüyorum. Bu geçen süre içinde de sürekli konuşuyorduk. Ben orkestramda kim olursa olsun okurum ama göz göze geldiğim vakit ne istediğimi anlayabilecek çalışma arkadaşlarım olmasını isterim. O başka bir işçilik, ayrı bir sanat… Başta sayın şef olmak üzere hepsi çok kuvvetli çocuklardır. Bu ekip öyle bir ekip. Kısacası ana kucağına geri döndüler” dedi.

Orkestra ekibinin şefi Onur Özelçağlayan da konu hakkında şu ifadelere yer verdi: “Kıymetli solistimiz… Bizim gerçekten ablamız, ‘Diva’mız… Onunla yıllarımız geçti. Evet, üzücü olaylar yaşandı ama hepsi geride kaldı. Bundan sonra yeni repertuvarımızla şahlanarak devam edeceğiz”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu