MüzikMüzik HaberVitrin

Bülent Ersoy, Polat Yağcı İle Tartıştığı İçin Konserini İptal etti

Bülent Ersoy, sosyal medya hesabından Paraf Kuruçeşme Açıkhava'daki konserinin Polat Yağcı ile aralarında geçen olumsuz konuşmalar sonucu iptal ettiğini duyurdu.

Türkiye’nin Diva’sı olarak adlandırılan Bülent Ersoy, sosyal medya hesabından hayranlarını üzecek bir paylaşım yaptı. Ersoy, Paraf Kuruçeşme Açıkhava’daki konserinin Polat Yağcı ile aralarında geçen olumsuz konuşmalar sonucu iptal ettiğini duyurdu.

9 Ekim’de Paraf Kuruçeşme Açıkhava’da konser verecek olan Bülent Ersoy, Polat Yağcı ile aralarında geçen olumsuz bir konuşmadan dolayı konserini iptal etti.

Ersoy yaptığı açıklamada, ”  Pek muhterem takipçilerim ve saygıdeğer sanatsever velinimetim dinleyicilerim… 9 Ekim tarihindeki sayın Polat Yağcı beyefendinin emr-ü iradelerindeki gerçekleşecek olan Paraf Kuruçeşme Açıkhava mekanındaki konserimi, sayın Yağcı ile aramda geçen olumsuz diskosyonlarımız gereği tek taraflı şahsım olarak icra-i faaliyet edecek olduğum bu konserimi iptal ettiğimi zaat-ı şahanelerinizle paylaşmayı lüzumlu gördüm. Bilgilerinize arz olunur efendim.” dedi.

İŞTE O AÇIKLAMA

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.