Müzikonair Radyo D’ye Bülent Ersoy Şoku! | Müzikonair
RadyoUlusal

Radyo D’ye Bülent Ersoy Şoku!

Dünya Tiyatrolar Günü’nde telefonla canlı yayına bağlanan Diva Bülent Ersoy, program sunucusuna soğuk terler döktürdü.

Dünya Tiyatrolar Günü’nde telefonla canlı yayına bağlanan Diva Bülent Ersoy, program sunucusuna soğuk terler döktürdü.

Radyo D’de hafta içi her gün 16.00-18.00 saatleri arasında yayınlanan İrfan Aslanhan ile Radyo Makinası programında, bugün bir sürpriz yaşandı. 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü nedeni ile nam-ı diğer “Velet Dada” İrfan Aslanhan, stüdyoda usta tiyatrocular Yasemin Yalçın ve İlyas İlbey çiftini konuk etti. Usta tiyatrocular hocaları Yıldız Kenter ve Müşfik Kenter ile olan anılarını anlattı.

Ancak, programa gelen bir canlı yayın telefonu hem dinleyiciyi hem de stüdyodakileri şoke etti. Telefonun diğer ucunda Diva Bülent Ersoy vardı. Ersoy, “Efendim Radyo D’nin pek muhterem ve saygıdeğer, sanatsever dinleyicilerine namütenahi sevgilerimi, en halisane duygularımı sunuyorum.” ifadelerini kullanınca program sunucusu İrfan Aslanhan “önünüzde ceketimi ilikliyorum” diyerek heyecanını dile getirdi. Diva, “şahsım olarak, Radyo D’de icra-i faaliyet ettiğiniz, zat-ı alinizin emr-ü iradelerinde gerçekleşen, bu canlı yayın diskosyonlarınızı fevkalade başarılı, takdire şayan buluyorum. Bunu bağlanıp zaat-ı şahanelerinizle paylaşmayı lüzumlu gördüm efendim.” sözlerini ise anlamakta zorlanan İrfan Aslanhan’ın, ekibinden sözlük istemesi ise eğlenceli dakikaların yaşanmasına sebep oldu.

Ersoy’un “evlenmişsin” diyerek kendisini sıkıştırmaya devam etmesi ile soğuk terler döken İrfan Aslanhan, daha sonra telefondaki sesin konservatuvardan da arkadaşı olan ses sanatçısı Onur Akay olduğunu öğrenince, rahat bir nefes aldı.  Akay’ın Aslanhan’a Tiyatrolar Günü şakası yaptığı ortaya çıktı.

Aslanhan, konservatuvarda Akay’la olan bir anısını ise şöyle anlattı:

“Daha liseden mezun olmuşum konservatuvarın tiyatro bölümünün sınavlarına girdim. Onur Akay da okulumuzun musiki bölümünde okuyor. Bir den yanıma Bülent Ersoy gibi biri geldi ve ‘sen kazanacaksın’ dediğinde nasıl korktuğumu bilemezsiniz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu