Bülent Ersoy'dan Mustafa Keser Açıklaması: Rahmetli Anneme Küfür Etti! -
MüzikMüzik Haber

Bülent Ersoy’dan Mustafa Keser Açıklaması: Rahmetli Anneme Küfür Etti!

Bülent Ersoy, eski program partneri Mustafa Keser'in ''Seni diva değil, divan yaparlar'' ifadelerini kullandığı YouTube videosunun ardından katıldığı canlı yayında konuştu

Bülent Ersoy, eski program partneri Mustafa Keser’in ”Seni diva değil, divan yaparlar” ifadelerini kullandığı YouTube videosunun ardından katıldığı canlı yayında konuştu. Bülent Ersoy, Mustafa Keser’in ‘Seni diva değil, divan yaparlar” sözlerine ”Diva’yı ben kendime söylemedim ki. Diva olsa ne olur divan olsa ne olur? Muhterem basın müntesibi arkdaşlarımız o şekilde bir ünvana layık görmüşler” dedi.

Mustafa Keser’in hakaret dolu sözleri hatırlatılınca Bülent Ersoy, Mustafa Keser’in annesine küfür ettiğini söyledi. Mustafa Keser’in Bülent Ersoy’un yakın zamanda kaybettiği annesine küfür ettiğine dair görüntüler de canlı yayında yayımlandı. Görüntülerde fotoğraf çekimleri esnasında Mustafa Keser’in Bülent Ersoy’un annesine ”Ananın a..nda” şeklinde bir küfür ettiği anlaşılıyor.

Mustafa Keser’in annesini hedef aldığı küfürler karşısında sessiz kaldığını söyleyen Bülent Ersoy, ”Hiçbir şey diyemedim. Çünkü sonra bana ‘Sen bozguncu davrandın’ diyeceklerdi. Bu küfür kavgada söylenmez. Çirkin, mahallevari bir konuşma. Seni Allah’a havale ediyorum” dedi.

İlgili Haber: Bülent Ersoy’un Talebi Hakimlik Tarafından Reddedildi

Ne olmuştu?

Mustafa Keser, Bülent Ersoy ile birlikte sunduğu ve yalnızca iki bölüm yayımlanan ‘Benzemez Kimse Bize’ isimli programın yayından kaldırılmasının ardından açıklamalarda bulundu. ‘Türkiye şok olacak’ dediği açıklamalarını YouTube kanalından yapan Mustafa Keser, Bülent Ersoy’u adeta topa tuttu.

Bülent Ersoy’un ahlaki ve davranış yönünden bozuk olduğunu söyleyen Keser, ”Divalık sana mı kaldı arkadaş? Seni diva değil, divan yaparlar! Ses profesörüymüş hadi ya! Bununla ilgili bir kariyer mi var? Zaten ses mes kalmamış! Rezalet bir okuyuş!” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)