Müzikonair Bülent Serttaş Sahne Kıyafetleri Hakkında Konuştu: Edep İlla Ki Olacak | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Bülent Serttaş Sahne Kıyafetleri Hakkında Konuştu: Edep İlla Ki Olacak

İzzet Yıldızhan kadın sanatçıların sahne kostümleri hakkında ''Sahneye külotla çıkılmaz'' açıklamasıyla tartışma yaratmıştı. İzzet Yıldızhan'ın tartışma yaratan çıkışı hakkında Bülent Serttaş da konuştu.

İzzet Yıldızhan kadın sanatçıların sahne kostümleri hakkında ”Sahneye külotla çıkılmaz” açıklamasıyla tartışma yaratmıştı. İzzet Yıldızhan’ın tartışma yaratan çıkışı hakkında Bülent Serttaş da konuştu. Serttaş, ”Sahne bir şov. Kaldırabilen o işi yapabilen yapar. Sanat evrenseldir ama edep illa ki olacak” açıklamasını yaptı.

Hadise, Hande Yener ve Gülşen’in kostümleri hakkında müzik camiasında başlayan sahne kostümleri tartışması her geçen gün alevleniyor. Müzik camiasını ikiye ayıran konuyla ilgili Bülent Serttaş da açıklama yaptı.

İşte o açıklama;

“Bu konuyla ilgili benim yorum yapmam doğru değil ama sahne bir şov, kaldırabilen o işi yapabilen yapar, yakıştıran olur yakıştırmayan olur onu bilemem.” Ünlü şarkıcı “Fakat herkes ekmeği için savaşıyor, ekmeği için savaşana benim saygım sonsuzdur, ne yaparlarsa kendilerine yakışanı yapıyorlar. Sakın İzzet Bey ile aynı fikirde değilsiniz konusuna girmeyin, sanat evrenseldir ama edep illa ki olacak arkadaşlar” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)