Müzikonair Çakal: Libidosu Yüksek Biriyim! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Çakal: Libidosu Yüksek Biriyim!

Eser Yenenler'in YouTube'da yayınlanan Linç isimli programına katılan rapçi Çakal, şaşırtan açıklamalarda bulundu. Son dönemin ünlü rapçilerinden Çakal, ''Libidosu yüksek biri misin?'' sorusunu yanıtladı.

Eser Yenenler’in YouTube’da yayınlanan Linç isimli programına katılan rapçi Çakal, şaşırtan açıklamalarda bulundu. Son dönemin ünlü rapçilerinden Çakal, ”Libidosu yüksek biri misin?” sorusunu yanıtladı.

Cakal Eser Yenenler’in ”Libidosu yüksek biri misin?” sorusuna ”Evet. Fazla se.ks yaparım. Farklı kişilerle yaptığımda sıkılmıyorum. İlişkim varken tek eşliliğe çok önem veriririm. Bir duygu okey olabiliyor ama bir duygu yoksa eş değiştirmem gerekiyor. Her ülkede manitam var” şeklinde yanıt verdi.

Çakal, ”Türkiye’deki rap piyasası 10 yıl geriye gitse 100 yıl ilerlemiş olacak” şeklinde yapılan bir paylaşımı da değerlendirdi. Rap müzik piyasasıyla ilgili konuşan Çakal, ”Hayır. Rap dünyasının popüler olması Müptezhel albümünden sonra oldu. Müptezhel albümünden sonra rap camiası kalkışa geçti. Herkes dinlenmeye ve para kazanmaya başladı.” ifadelerine yer verdi.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)