Müzikonair Çakal Menajeri İle Yollarını Ayırdı | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Çakal Menajeri İle Yollarını Ayırdı

Rapçi Çakal menajeri Özbey Özdeker ile yollarını ayırdığını duyurdu. Haberi Çakal Instagram hesabından duyurdu. Cakal, ''Menajerlik ve business ilişkimiz karşılıklı anlaşma sonucu sona ermiştir.'' ifadelerine yer verdi.

Rapçi Çakal menajeri Özbey Özdeker ile yollarını ayırdığını duyurdu. Haberi Çakal Instagram hesabından duyurdu. Cakal, ”Menajerlik ve business ilişkimiz karşılıklı anlaşma sonucu sona ermiştir.” ifadelerine yer verdi.

Cakal hakkında;

2020 yılında Reckol ile birlikte yayımladığı “Kanalım Yok” şarkısıyla rap müzik sahnesine adım atan Çakal, gerçek çıkışını aynı yılın sonunda yayımladığı “Puşt” ve Reckol ile birlikte çıkardığı “Perros Blancos” ve “Glock” şarkılarıyla yapmıştır. Ardından 2021 yılında “Lütfen” şarkısını piyasaya sürdükten sonra Reckol ile birlikte “Pişman” adlı üç şarkıdan oluşan bir EP çıkarmıştır. Aynı yılın sonunda “Mahvettim” adlı bir şarkı yayımlayan Çakal, 2022 yılında “Antrikot” adında tek bir parça çıkarmıştır. “İmdat” adlı şarkısını piyasaya sürdükten sonra “Paradoks” isimli bir albüm çıkarmıştır, ki bu albümde aynı zamanda “İmdat” şarkısı da bulunmaktadır. 2022 yılı boyunca birkaç şarkı daha yayımlayan sanatçı, 2023’e “Kayıp Yıllarım” adlı şarkısıyla girmiştir.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)