Cem Belevi İrem Derici'nin İade Ettiği Kolyeyi Bircan Bali'ye Taktı -
GündemSosyal

Cem Belevi İrem Derici’nin İade Ettiği Kolyeyi Bircan Bali’ye Taktı

İrem Derici - Cem Belevi çifti geçtiğimiz aylarda olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Ayrılık sonrası Cem Belevi'nin Söylemezsem Olmaz yorumcusu Bircan Bali ile aşk yaşamaya başladığı iddia edildi.

İrem Derici – Cem Belevi çifti geçtiğimiz aylarda olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Ayrılık sonrası Cem Belevi’nin Söylemezsem Olmaz yorumcusu Bircan Bali ile aşk yaşamaya başladığı iddia edildi. Öte yandan Cem Belevi’nin İrem Derici’ye aldığı arı motifli kolyeyi bu defa Bircan Bali’ye taktığı öne sürüldü.

Sonrasına Söylemezsem Olmaz yorumcusu Bircan Bali ile aşk yaşamaya başlayan Cem Belevi, çok konuşulacak bir harekete imza attı. Belevi, Derici’nin kendisine geri verdiği kolyeyi Bİrcan Bali’ye hediye etti.Söz konusu kolyenin şimdi Bircan Bali’nin boynunda olması sosyal medyada gündem oldu. “Arı bal alacağı çiçeği bilir.” notuyla kolyeyi paylaşan Bali’yi görenler, yorum yağdırdı. Cem Belevi’nin bu hamlesi sosyal medyada alay konusu oldu.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)