Müzikonair Cem Yılmaz: ”Ben Mekanın Sahibi Değil, İşçisiyim” | Müzikonair
Sosyal

Cem Yılmaz: ”Ben Mekanın Sahibi Değil, İşçisiyim”

Ayşegül Aldinç, yakın arkadaşı Cem Yılmaz’a övgüler yağdırdı. Ünlü şarkıcı ve oyuncu, sosyal medya hesabından Cem Yılmaz ile olan fotoğrafını paylaşarak, ‘Gelmiş geçmiş çıkılan bütün mekanların sahibi Cem Yılmaz’dır’ dedi. Ünlü komedyenin TİM Show Center’daki gösterisine giden Aldinç’in bu sözleri üzerine Cem Yılmaz, ‘Ben mekanın sahibi değil, işçisiyim’ cevabını verdi.

İşte Ayşegül Aldinç’in o sözleri;

” “Mekanın Sahibi” gibi bi geyik var ya son dönemlerde.
Hani çıkılan iri yarı sahnelerin paylaşılamadığı… İşte söze bununla girmek istemezdim ama benim gibi düşünen milyonlarca da, gelmiş geçmiş çıkılan büttüün mekanların sahibi Cem Yılmaz’dır.
Onu yıllaaar önce Beyoğlu’nda Leman Kültür’de, o minicik platforma ilk çıktığında seyrettiğimi yıllardır gururla söyler, bununla gönenir dururum.
Her gösterisini merakla bekler, gittiğim hepsinden de beklediğime değerek büyük bi sevgi ve hayranlıkla mutlu mesut evime dönerim. . 6 sene sonra İstanbul’daki ilk gösterilerinden birinde daha ona kavuşmak yine ne mutluydu, ne güzeldi anlatamam.
Onu diğerlerinden ayıran en önemli nosyonlar; bilgisi, görgüsü, merakı, vefası, ve her şeyden önemlisi iyi bi insan olması. Orantısız
zekasından zaten sual olunamaz.
Son gösterisi Diamond, Elite, Platinum’un bi bölümünde da tam da yukarda saydığım özelliklerle donanmamışları sarakaya alıyor.
Bi sanatçıyı sanatçı yapan özelliklerin en önemlilerine sahip olduğu için en çok onun hakkı var buna.
Ben de sahne sanatlarıyla iştigal ettiğim için tarifi ”sanatçılık” üzerinden vermem normal.
Yolun doğrusu “doğru insan” olmaya çıkıyor zira; doğruya doğru.
Kendimi bildim bileli bir sanatçıyı sadece yeteneği üzerinden tarif edemedim.
Benim için sanatın herhangi bi dalıyla uğraşan bi insan önce insan evladı olmalı. Sesini tavrından, suretini bilgisinden, zekasını başkalarına olan davranış biçiminden ayıramam.
Çok şey istiyorum farkındayım!
Özetle altını çizdiğim bütün olumlu özellikleri onda bulduğum için; onu ben de çoğunuz gibi gönlümüm baş köşesine koyuyorum.
İyi ki varsın Cem Yılmaz seni tarife ne desem az…”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)