Chloe Loughnan: Serdar Takılarımı Satıp Kumar Oynuyordu -
GündemSosyal

Chloe Loughnan: Serdar Takılarımı Satıp Kumar Oynuyordu

Serdar Ortaç ile boşandıktan sonra sık sık eski kocasının hedefinde olan Chloe Loughnan şoke eden açıklamalarda bulundu.

Serdar Ortaç ile boşandıktan sonra sık sık eski kocasının hedefinde olan Chloe Loughnan şoke eden açıklamalarda bulundu.

Ünlü manken, ailesinin yanında İrlanda’ya döndüğü zamanlarda Serdar Ortaç’ın takılarını satıp kumar oynadığını söyledi.

Esin Övet ve Timuçin Güner’in Youtube’da yayınlanan ‘Konuşa Konuşa’ programına konuk olan Chloe Loughnan herkesi şoke eden açıklamalarda bulundu. Serdar Ortaç’tan boşanmamak için terapiye gittiğini açıklayan Loughnan, şunları söyledi;

“Hiç kimsenin evine haciz koymamıştım ben para alamıyorum eski kocamdan nafaka diye bir şey yok. Kıyafetlerimi bile almadım. Kıyafetlerimi insanlara vermiş.” Chloe Loughnan “Eski kocam kumarı benden daha çok sevdi. Kalkıyordum evde olmuyordu. Ailemin yanına İrlanda’ya döndüğüm zamanlarda Serdar takılarımı satıp kumar oynuyordu…”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)