Cioman: Ece Ronay'a Saldıran Kişiler Bana Da Saldırdı! -
GündemÖzelSosyal

Cioman: Ece Ronay’a Saldıran Kişiler Bana Da Saldırdı!

Eski eşinden şiddet gördüğünü açıklayan Ece Ronay'ın açıklaması sonrası sosyal medya fenomeni Cioman de çarpıcı bir açıklama yaptı. Ünlü fenomen aylar önce kendisine de aynı kişilerin saldırdığını söyledi.

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay, önceki gün eski eşi Mehmet Bilir’den şiddet gördüğüne dair açıklamalarda bulunmuştu. Ece Ronay’ın bu açıklaması sonrası geçtiğimiz mayıs ayında konser çıkışı saldırıya uğrayan Cioman lakaplı Cihan Emre Erdoğan’a da saldıran kişilerin Mehmet Bilir tarafından azmettirildiği ortaya çıktı. Gelen bilgilere göre 4 ay önce İstanbul Beşiktaş’ta bir mekanda konser veren Cioman, konser çıkışı otoparkta saldırıya uğramıştı. Saldırının Ece Ronay’ın eski eşi Mehmet Bilir tarafından yapıldığı öne sürüldü.

‘Bana Saldıran Kişilerin Aynı Kişiler Olduğunu Biliyordum’

Aynı zamanda Ece Ronay’ın eski sevgilisi olan Cioman, yaşanan durumla ilgili bir video çekerek, ”Attığınız mesajları, videoları hepsini gördüm. Eski bir arkadaşım şiddete maruz kalmış. 4 ay önce bana saldıran kişilerin de aynı kişiler olduğunu biliyordum. Sustuysam, ufacık bir çocuğun psikolojisi içindi. Ama ne bir kadına vurmak adamlıktır, ne de bir kişiye 10 kişi yollamak delikanlılıktır” ifadelerini kullandı.

Cioman uğradığı saldırı sonrası ana haber bültenine çıktı;

Cioman’in açıklaması;

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)