MüzikMüzik HaberVitrin

Demet Akalın: Türkiye’den Daha Özgür Ülke Yok

Önceki gün konserinde giydiği siyah elbisesiyle çok konuşulan Demet Akalın, gelen tepkilerin ardından ''Amerika'da bile bu kadar özgürlük yok. Bizim ülkemizden daha özgür ülke yok'' sözleriyle dikkat çekti.

“Dün gece asillik dersi verdiğimiz doğrudur” diyerek siyah elbisesiyle pozlarını paylaşan Demet Akalın’ın kıyafeti pek çok eleştiri aldı. “K.ku” tepkisiyle şoke eden Akalın konuyu özgürlüğe getirdi. Akalın “Bizim ülkemizden daha özgür bir ülke yok” dedi.

Bir takipçisinin “Abla elbise demişsin lakin bu baya ferace” yorumuna “Benim sahneme aileler eşleriyle geliyor k..ku izlemeye değil sorry.” yanıtını veren ünlü şarkıcı gündem oldu.

Demet Akalın, son olarak 2. Sayfa’ya bağlanarak dekolteden uzak elbisesine yapılan yorumlara yanıt verdi.

“Yaşım 50 artık transparan giyinmem” diye konuşan ünlü şarkıcı, “Bazı şeylerin dozu kaçtı. Hangimiz daha çok açalım yarışı başladı. Geçen sene korkunçtu. Amerika’da bile bu kadar özgürlük yok. Bizim ülkemizden daha özgür bir ülke yok” ifadelerine yer verdi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.