Müzikonair Demet Akalın ve Okan Kurt’tan ‘İşsiz Güçsüz’ Yorumuna Jet Cevap | Müzikonair
GündemSosyal

Demet Akalın ve Okan Kurt’tan ‘İşsiz Güçsüz’ Yorumuna Jet Cevap

Bir sosyal medya kullanıcısı şarkıcı Demet Akalın'ın hayat arkadaşı Okan Kurt için 'işsiz güçsüz' yorumunda bulundu. Demet Akalın ve Okan Kurt'tan cevap gecikmedi.

Bir sosyal medya kullanıcısı şarkıcı Demet Akalın’ın hayat arkadaşı Okan Kurt için ‘işsiz güçsüz’ yorumunda bulundu. Demet Akalın ve Okan Kurt’tan cevap gecikmedi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın sosyal medya hesabından hayat arkadaşı Okan Kurt’un yer aldığı videoları paylaştı. Bir takipçisi de ‘Maşallah hayatımda minik (Okan Kurt) kadar işsiz güçsüz adam görmedim. Bu saatte bile evde’ yorumunda bulundu.

Gelen yorum karşısında kayıtsız kalmayan Akalın, ‘Bakma hayatım, sen de otur evinde bakma milletin kocasına’ cevabını verdi. Okan Kurt ise kendisi için yapılan ‘İşsiz güçsüz’ yorumuna ‘Hanımefendi işimiz gücümüz çok. Merak ettiyseniz, yarın iş yerimizde sizi ve mevcut ise eşinizi ağırlamaktan gurur duyarız. Haset yapmak yok ama’ şeklinde karşılık verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)