Derya Uluğ, Deprem Bölgelerinden Gelen Seçim Sonuçlarına Tepki Gösterenleri Eleştirdi! -
GündemSosyal

Derya Uluğ, Deprem Bölgelerinden Gelen Seçim Sonuçlarına Tepki Gösterenleri Eleştirdi!

14 Mayıs'ta gerçekleşen genel seçim sonrası, deprem bölgelerinin oy oranları sosyal medyada gündem oldu. Ünlü şarkıcı Derya Uluğ konu ile ilgili Instagram hesabından yorum yaptı.

14 Mayıs’ta gerçekleşen genel seçim sonrası, deprem bölgelerinin oy oranları sosyal medyada gündem oldu. Ünlü şarkıcı Derya Uluğ konu ile ilgili Instagram hesabından yorum yaptı.

14 Mayıs seçim sonuçları açıklandıktan sonra birçok insan deprem bölgesinden gelen oy oranıyla ilgili konuşmaya, eleştirilerde bulunmaya başladı. Şarkıcı Derya Uluğ, depremzedelere gelen tepkileri eleştirdi. Uluğ, ”Her ne olursa olsun, oradaki insanların yaşadığı acı siyasi görüş ile sorgulanmamalı. Oraya yardım ederken hiç birimiz bir beklentide olmadık. Siyasi görüş, dil, din, ırk ayırmadık. Olması gereken de buydu zaten, yardımın tarafı olmaz. Orada değişim için oy vermiş, mücadele eden, hakkını arayan vatandaşlarımızı üzmeyin.” dedi.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)