Etkinlikler

DEV GALA İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

20 – 21 Şubat Cuma, Cumartesi günleri Almanya’nın Düsseldof şehrinde gerçekleştirilecek olan Markaimaj Avrupa Başarı Ödülleri Dev Galası için geri sayım başladı.

Siyasetçiler, İş Adamları, İş Kadınları, Sanat, Spor ve Basın Dünyasından bir çok ünlü simaların katılacağı Dev Gala’da ödüller sahiplerini bulacak.

Bu muhteşem gecede, sürpriz Sanatçılar, Siyasetçiler, Politikacılar, İş Adamları ve İş Kadınları, Sporcular, Basın Mensupları aynı çatı altında buluşacak.

Önümüzdeki ay yapılacak olan ödül törenini geleneksel hale getireceklerini söyleyen organizasyon yetkilisi İlknur Akagündüz ”Markaimaj Medya olarak, Emlak, Gıda, Gastronomi, Sağlık, Turizm, Telekomünikasyon, Hukuk gibi bir çok alanda faaliyet veren firmaları tanıtmak, çeşitli sektörlerde ve bir çok alanda yatırımcıyı Türk İş Adamları ile bir araya getirip buluşturmayı hedefliyoruz. Bir diğer nokta ise entegrasyon başlığı altında başarıya ulaşmış İş Adamlarımız, İş Kadınlarımız, Sanatçılarımız, Eğitmenlerimiz ve Başarılı Gençlerimize, Yöneticilerimize başarı ödülleri vermektir” dedi.

Projenin bir diğer amacı ise, ”Türkiye’de de bu buluşmayı sağlamak, Alman ve Türk ikili ilişkilerini geliştirmek” olduğununda altını önemle çizen İlknur Akagündüz gala gecesine, Türkiye’den Siyasetçilerin, İş Adamları ve İş Kadınları’nın, Sanat, Spor ve Basın Dünyası’nın yoğun ilgi göstermesinin mutluluk verici olduğunu” söyledi.

Bu geniş kapsamlı organizasyon 20 Şubat Cuma akşamı Swiss Hotel’de gerçekleşecek olan görkemli gala ve ödül gecesini takiben 21 Şubat Cumartesi ihtişamlı bir gemi turu ile sonlandırılacaktır.

Markaimaj Avrupa Başarı Ödülleri gecesi ile alakalı detaylı bilgileri www.avrupabasariodulleri.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu