SosyalSosyal Medya

Dilan Polat’tan Kendisini Eleştiren Müge Anlı’ya Yanıt: Fenomen Değil, İş Kadınıyım!

ATV'de yayınlanan programda sosyal medya fenomeni Dilan Polat'ın eşinin aldığı altınların videosu ile kendi eşini kıyasladığı videoyu yorumladı. Müge Anlı da Dilan Polat'ı eleştirdi.

ATV’de yayınlanan programda sosyal medya fenomeni Dilan Polat’ın eşinin aldığı altınların videosu ile kendi eşini kıyasladığı videoyu yorumladı. Müge Anlı da Dilan Polat’ı eleştirdi.

Güzellik merkezi zinciri sahibi ve sosyal medyada milyonlarca takipçisi olan Dilan Polat’ın videosunu inceleyen Müge Anlı, “Kocam böyle bir avuç altın getirse hayatta göstermem nazar değecek bir de o da kıymete binecek ‘baksana bu adam herkese çil çil altın verecek’ diye sıraya dizilecekler” dedi.

Herkese Çil Çil Altın Vermiyor!

Dilan Polat ise o anları paylaşarak “Allah sizin de muhabbetinizi artırsın, ben Dilan Polat 120 şube sahibiyim fenomen değil iş kadınıyım. Bu adam herkese çil çil altın vermiyor 14 senelik karısına hediye ediyor benim de çekmecemde duruyor genelde çalışanlarıma dağıtıyorum” dedi. Dilan Polat daha sonra ise “Gerçekten bizi konuşmayan bir Müge Anlı kalmıştı” yorumunda bulundu.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.