MüzikMüzik HaberVitrin

Dolandırıcı İddiası! Berkcan Güven ve Alizade Davalık Oldu!

Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven katıldığı bir programda beraber şarkıları bulunan Alizade ile davalık olduğunu açıkladı.

Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven katıldığı bir programda beraber şarkıları bulunan Alizade ile davalık olduğunu açıkladı.

 Berkcan Güven, son zamanlarda yaptığı şarkılarla adından sıkça söz ettiren bir isimdi. Pek çok fenomen ve rapçi ile düet yapan Güven, özellikle Alizade ile birlikte yayımladığı şarkılarla büyük ilgi görmüştü.

Ancak, Güven, Alizade ile yaşadığı davalık durumunu açıkladı. Sosyal medya fenomenleri Reynmen, Efe Uygaç, Enes Batur ve Kendine Müzisyen olarak tanınan Kemal Can Parlak, İbrahim Tilaver’in sunduğu Ebo Show’da bir araya geldi. Canlı yayınlanan programda fenomenlerin samimi açıklamaları dikkat çekti.

Programın ilgi çeken anlarından biri, İbrahim Tilaver’in Berkcan Güven’e “Alizade seni nasıl dolandırdı?” diye sormasıydı. Güven, kahkahalar arasında şarkıların davalık olduğunu ve haklarında yargılamanın devam ettiğini belirterek, “Şarkılar şu an davalık, haklarında hayırlısı olsun, yolları açık olsun” şeklinde konuştu. Berkcan Güven ve Alizade’nin “Kalbin Bana Kaldı” ve “24/7” adında iki şarkısı bulunuyor.

Alizade, Berkcan Güven

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu