MüzikMüzik Haber

Dolu Kadehi Ters Tut Grubu Topa Tutuldu: Trip Atıp Sahneye Çıkmadılar, Bu Ego Fazla!

Alternatif müzik grubu Dolu Kadehi Ters Tut, önceden planlanan İzmir konserine çıkmadığı gerekçesiyle tepki topladı.

Alternatif müzik grubu Dolu Kadehi Ters Tut, önceden planlanan İzmir konserine çıkmadığı gerekçesiyle tepki topladı. İzmir Fest For Us etkinlikleri kapsamında 25 Eylül’de Alsancak Tarihi Havagazi Fabrikası’nda gerçekleşmesi planlanan konsere Dolu Kadehi Ters Tut grubu çıkmadı. Gerekçe olarak ise organizasyonda yaşanan planlama ve prodüksiyon hataları gösterildi. Bir başka iddiaya göre grup, kendi süreleri geçti diye trip atıp, sahne almadı.

Dolu Kadehi Ters Tut Instagram hesabından yapılan açıklamada, ”Bugün 22.45’te sahne almamız planlanan İzmir Fest For Us’ta organizasyonun planlama ve prodüksiyon hataları sebebiyle yer alamayacağımızı üzülerek belirtmek isteriz. Yaşanan aksiliklerle alakalı detaylı bilgileri yakın zamanda paylaşacağız” ifadeleri yer aldı.

‘Bu Ego Fazla!’

Öte yandan  grubun sahneye çıkmaması büyük tepki topladı. Dolu Kadehi Ters Tut için bilet satın alan ve mağdur olan bazı kişiler, sosyal medyada grubu topa tuttu.

Eleştirilerde, ”Kendi süreleri birkaç dakika geçti diye sahneye çıkmadı. Yeni dönem rock grupları bu ego fazla” ve 22.45’te trip atıp sahneye çıkmadılar. Gerçekten rezillik” şeklinde sözlere yer verildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu