MüzikMüzik HaberVitrin

Simge: Artık Fanatik Bir Beşiktaşlı Değilim

Eser Yenenler'in programına konuk olan Simge'nin bazı sözleri Beşiktaş taraftarlarını kızdırdı. Simge,  ''Ben çok fanatik Beşiktaşlıydım, artık değilim'' diyen Simge'ye bazı taraftarlardan tepki geldi.

Ünlü şarkıcı, Beşiktaşlıları çok kızdıracak itiraflarda bulundu. Aşkın Olayım şarkısının Galatasaray’ın yıldız ismi Icardi ile özdeşlemesi ile ilgili konuşan Simge, eskisi gibi fanatik bir Beşiktaşlı olmadığını, şarkıcılığını önde tuttuğunu söyledi.

Eser Yenenler’in programına konuk olan Simge’nin bazı sözleri Beşiktaş taraftarlarını kızdırdı. Simge,  ”Ben çok fanatik Beşiktaşlıydım, artık değilim. Fanatikliğimi geçen yıl bunları yaşarken bir kenara bırakmak zorunda kaldım. Yaşadığım şey, benim fanatikliğimin de üstüne çıktı. Artık benim ne fanatikliğim ne Beşiktaşlılığım hiçbir şeyim kalmadı. Benim sanatçılığım çok daha ağır bastı” ifadelerine yer verdi.

‘Icardi Gidince Tek Başına Söylersin’

Şarkıcının itirafları üzerine Beşiktaş taraftarından: ‘Sen zaten bu takımı tutma’, ‘İcardi gidince tek başına banyoda söylersin şarkıyı’, ‘Beşiktaş seni istemiyor’, ‘Biz her şeyin önüne Beşiktaş’ı koyarız’ gibi yorumlar geldi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu