Dossi Dossi Hikmet Hakkında Şok İddia -
MüzikMüzik Haber

Dossi Dossi Hikmet Hakkında Şok İddia

Ağrı'da milyonluk müzik organizasyonları düzenleyen Dossi Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.

Geçtiğimiz Temmuz ayında Mustafa Sandal ve Uzi’nin sahneye çıkma sıralaması sebebiyle tartışma yaşadığı Ağrı Dağı Müzik Festivali, günlerce konuşulmuştu. Festivali düzenleyen Dossi Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.

Ağrı’da milyonluk organizasyonlar düzenleyen iş insanı Dossi Dossi (Hikmet Eraslan) aynı zamanda festivalde DJ’lik de yapmıştı. Ancak festivalden çok Mustafa Sandal ve Uzi’nin ‘sahneye en son çıkma’ yüzünden yaşadığı gerilim konuşulmuştu. Bazı iddialara göre, Dossi Dossi (Hikmet Eraslan) Uzi ve Mustafa Sandal arasında yaşanan gerilimi bilinçli olarak ortaya çıkardı. Festivalin PR çalışmasını yapmak isteyen Hikmet Eraslan, rapçi-popçu arasında bir tartışma ortamının oluşmasına zemin hazırladı. Böylece milyonluk bütçelerle hazırlanan organizasyon günlerce konuşulacaktı. Nitekim festival esnasında Uzi’nin ekonomik sınıfta uçmadığını gerekçe göstererek konsere çıkmadığını açıklamış ve seyircilere sanatçıyı yuhalatmıştı. Bu gelişmenin ardından Uzi sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak ekonomi sınıfı biletlerini paylaşabileceğini, asıl nedenin sahneye çıkma sıralaması olduğunu söylemişti. Mustafa Sandal da Uzi’ye ‘Cevabı her zaman halk verir” şeklinde yanıt vermişti. Sonuç olarak yaşanan olay sosyal medya mecralarında ve haber sitelerinde büyük yankı buldu.

Sonuç olarak bu festival Ağrı’da Dossi Dossi (Hikmet Eraslan) tarafından düzenlenen birçok festivalden daha çok konuşulmuş oldu. İddialar Uzi ve yapımcısının Dossi Dossi ile aralarının halen açık olduğu yönünde.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)