Müzikonair ”Dua Lipa-Future Nostalgia Lip Sync Challenge Turkey” Oylaması Başladı | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

”Dua Lipa-Future Nostalgia Lip Sync Challenge Turkey” Oylaması Başladı

GZone, Warner Music Türkiye ve Dudakların Cengi işbirliğiyle “Dua Lipa-Future Nostalgia Lip Sync Challenge Turkey” için oylama başladı. Bu meydan okumaya Dua Lipa’nın son albümü Future Nostalgia’dan seçtikleri şarkılarla tam 21 performans sanatçısı katıldı.

Bu meydan okuma videolarını izlemek için bu Oynatma Listesine gidin.

Türkiye’deki kuir performans sanatçılarını desteklemek amacıyla düzenlenen ve Warner Music Türkiye’nin içerik ve pazarlama desteği ile gerçekleştirilen bu yarışmanın büyük ödülü hem yarı finale kalan tüm katılımcılar, hem de yarışmanın birinci, ikinci ve üçüncü isimlerine paylaştırılacak.

Büyük ödülün her geçen gün yükselmesi ise yarışmayı takip eden ve Covid-19 pandemisi yüzünden kapanan sahneler sebebiyle zor günler yaşayan kuir performans sanatçılarını desteklemek isteyen sizlere bağlı. Oluşturulan fon sayesinde dağıtılacak ödüle sizin de bir katkınız, çorbada bir tuzunuz olabilir. GZone, bu fon için 200 Euro yani yaklaşık 1500 TL bağışlayarak ödüle katkı sağladı, şimdi sıra sizde!

GoFundMe üzerindeki, kredi kartı ile güvenle bağış yapabileceğiniz ödül için açılan fona aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

https://www.gofundme.com/f/support-queer-performance-artists-from-turkey

Bu meydan okumada istediğiniz 5 adaya oy vermek için aşağıdaki forma tıklayın. (Oylama için son zaman 20 Mayıs Çarşamba 23.59’dur)

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu