Müzikonair Ebru Polat Avukatlığa Geri Dönüyor | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ebru Polat Avukatlığa Geri Dönüyor

Şarkıcı Ebru Polat, ara verdiği avukatlık mesleğine geri dönme kararı aldı.

Sosyal medya hesabını aktif kullanan Şarkıcı Ebru Polat, ara verdiği avukatlık mesleğine geri dönme kararı aldı. Yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Polat, haberi sosyal medya hesabından yayınladığı gönderilerle duyurdu.

“14 YIL SONRA”

Ebru Polat, İstanbul Barosu’nda çektiği fotoğrafı takipçileri ile paylaştı. Polat, gönderisine, “Önümüzdeki hafta itibarıyla ‘Avukat hanım’ diyeceksiniz. 14 yıl sonra mesleğe dönüş…” notunu düştü.

Ünlü şarkıcı, daha önce yaptığı açıklamada, “Ceza avukatıyım, bir yıl da çalıştım ama şov işi ciddiyet kaldırmaz. Ciddi durursan, ‘Git avukat ol’ derler. Şarkıcılık herkese hitap eder. Küçüklüğümde avukat olmak istiyordum, oldum. Psikoloji okumak istedim, okuyorum. Şarkıcı olmayı da istedim, oldum. Niye tek bir şeyle sınırlı kalayım ki?” şeklinde konuşmuştu.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)