MüzikMüzik Haber

Ece Seçkin: Hatır İçin Yapmayacağım Şey Yok

Ece Seçkin, Hürriyet Kelebek gazetesinden Savaş Özbey'e verdiği röportajda müzik kariyeri, özel hayatı hakkında soruları yanıtladı. 

Ece Seçkin, Hürriyet Kelebek gazetesinden Savaş Özbey’e verdiği röportajda müzik kariyeri, özel hayatı hakkında soruları yanıtladı.

Sahne Benim Konfor Alanım

Seçkin, en çok sahnede özgür olduğunu belirterek “Orası benim konfor alanım. Hem hissiyat hem de fiziksel olarak en mutlu hissettiğim yer” dedi. Pilot eşini uçakta gördüğü an evleneceğini bildiğini söyleyen şarkıcı, “Kulağa inanılmaz geliyor, biliyorum. Sonuna kadar gerçek. O gün pilot değil, yolcu olarak bulunuyordu uçakta. O uçakta benimle birlikte bulunan birkaç kişi de buna şahit. Büyülü şeyleri gerçeğe dönüştürecek kadar şanslıyım galiba” ifadelerine yer verdi.

Ozan Doğulu Ece’yi Yaratan Kişidir 

Sanatçı, ‘Sizi siz yapan şarkı hangisidir?’ sorusuna karşılık; “Türkiye beni “Hoşuna mı Gidiyor” şarkısıyla tanıdı” yanıtını verdi. Kariyerinde en çok Ufuk Ergin ve Ozan Doğulu’nun önemli olduğunu belirten Seçkin, şu cümleleri kurdu: İkisi de çok değerli ve özel. Ama Ozan Doğulu bu kariyerin mimarıdır. Ece’yi yaratan kişidir. Bunu söylemekten de hiçbir zaman çekinmem.” İnsanlara hayır diyemediği için rahatsız olduğunu ekleyen şarkıcı, “Hayır diyememe sorunum var. Hatır için yapmayacağım şey yok” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu