MüzikMüzik Haber

Edis ve Sevdaliza Düeti Yakında!

“Shahmaran” ve “Human” gibi şarkılarıyla bilinen ve kendine özgü tarzıyla dünyanın farklı yerlerinden hayran kitleleri yakalayan Sevdaliza, Edis ile bir İngilizce şarkıda ortaklık yaptı.

İran asıllı müzisyen Sevdaliza ve Edis düet yapacak. “Shahmaran” ve “Human” gibi şarkılarıyla bilinen ve kendine özgü tarzıyla dünyanın farklı yerlerinden hayran kitleleri yakalayan Sevdaliza, Edis ile bir İngilizce şarkıda ortaklık yaptı.

Hürriyet’ten Onur Baştürk’ün haberine göre, müzik türleri ve çizgileri farklı olan ikilinin buluşma hikayeleri de oldukça ilginç.  Edis, Sevdaliza’ya sosyal medyadan bir mesaj gönderiyor. “Bu şarkıda senin sesinin tınısını duyuyorum, gel beraber söyleyelim” diye. Yani ikilinin öncesinde bir tanışıklıkları yok. Sevdaliza şarkıyı dinliyor, seviyor ve kabul ediyor.

Yapım şirketlerinin prosedürleri yerine getirmesi 1 hafta sürüyor ve şarkıyı birlikte Amsterdam’da seslendiriyorlar.
Henüz ismi belli olmayan İngilizce şarkı Edis, Robin Pearkes ve Jamie Beard imzalı. Şarkı birkaç ay içinde dinleyiciyle buluşacak.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.