MüzikMüzik Haber

Emrah Karaduman: Bodrum Valiliği Kararı İle Sahneden İndirildim

Besteci ve aranjör Emrah Karaduman, önceki akşam Bodrum'da bir eğlence mekanında sahne aldı. Ünlü müzisyen valilik kararı ile sahneden indirildi.

Besteci ve aranjör Emrah Karaduman, önceki akşam Bodrum’da bir eğlence mekanında sahne aldı. Ünlü müzisyen valilik kararı ile sahneden indirildi.

Müzisyen Emrah Karaduman sosyal medya hesabından duruma tepki gösterdi. 01.00 kısıtlamasını aşmayan Karaduman saat 12’de sahneden indirilince isyan etti. Ünlü müzisyen paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

”Saat 1 kısıtlamasına rağmen saat 12’de Bodrum Valiliği kararı ile sahneden indirildim… Anlamıyorum, anlam veremiyorum. Onca dertten altı üstü 2 saat uzaklaşabilmek için hazırlanıp konsere gelen binlerce insana yapılan bu şey ‘zulüm’ değil de ne?”

Sefo Da Sahneden İndirildi

Aynı gün Bodrum’da başka bir mekanda konser veren Sefo da saat kısıtlamasını geçmemesine rağmen valilik kararı ile sahneden indirildi. Gece 01.00’e kadar sürdüğü bilinen müzik yasağına isyan eden rapçi, ”Bu saçmalık ya bu yasak 01.00’e kadar değil miydi” sözleriyle sosyal medyadan isyan etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu