Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik Haber

EMRE AYDIN: “X FACTOR SES YARIŞMASINI BECEREMEDİK”

Model grubu ve Emre Aydın, birlikte seslendirdikleri “Bir Pazar Kahvaltısı” adlı şarkı ile Best FM’de “Mutlu Yeşiltepe ile Mutlu Beyinler” programının canlı yayın konuğu oldu.

Hem Model grubunun hem de Emre Aydın’ın birlikte sahne alacakları illeri karıştırmalarıyla birlikte stüdyoda kahkaha dolu anlar yaşandı.

Tanışmalarının ve şarkının hikayesinin anlatıldığı programda Mutlu Yeşiltepe, Emre Aydın’a; ” X Factor şarkı yarışmasında jüri üyesi olduğun için pişman mısın?” diye sorunca;

“X Factor yarışması diğer ülkeler için başarılı bir işti fakat bunu Türkiye’de iyi yapamadık. Kimse kızmasın ama beceremedik, bu cümleler kendime de bir öz eleştiridir.” dedi.

Programın yurt dışındaki versiyonunu beğendiği için teklifi kabul ettiğini ve zaten bir sezonu tamamlayamadıklarını sözlerine ekleyen Emre Aydın;

“Orada sahneye çıkıp performans sergileyen yeteneklerin şu anda ne yaptığını bilmiyorum, jüri üyesi olarak ben bile olayları takip edemedim.” dedi.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.