Ana Sayfa » Müzik » Emre Aydın’dan Yeni Proje! İnternet Televizyonu Kuruyor…

Emre Aydın’dan Yeni Proje! İnternet Televizyonu Kuruyor…

oduller-reklam-banner

Emre Aydın, sahibi olduğu Hangar Yapım çatısı altında yeni bir projeye başlayacağını açıkladı. Ünlü şarkıcı sahibi olduğu yapım şirketi Hangar Yapım’ın Youtube kanalının bundan böyle internet televizyonu formatında yayın yapacağını duyurdu.

Son dönemde yaptığı şarkılardan beklediği dönüşü alamayan eski başarılı günlerini mumla arayan Emre Aydın, şarkılarını yayımladığı Hangar Yapım’ın Youtube kanalının bundan böyle internet televizyonu formatında yayın yapacağını bildirdi.

Ekip arkadaşlarının ve kendisinin Hangar TV üzerinden eğlenceli içerikler paylaşacağını söyleyen ünlü şarkıcı, kendisinin de internet televizyonu için yeni içerikler çekeceğini dile getirdi.

İşte Emre Aydın’ın açıklaması;

”Youtube’dan bir mail aldım. Sanatçı profillerinizi derledik topladık. Benim bir sanatçı profilim yoktu ama Youtube kendisi bir profil oluşturmuş ve son zamanlarda dinleyen insnaları toplamış ve bana devretmiş. Ben bundan sonra müzik ile içerikleri ya Netd üzerinden ya da Emre Aydın sayfasından paylaşacağım. Hangar Yapım’ın Youtube sayfasında yeni bir yer açıldı. Hangar Yapım kanalını Hangar TV’ye çevirmeye karar verdik. Bundan sonra kliplerimi Emre Aydın sayfasından veya Netd’den yayınlayacağım. Bir kaç tane projeye başlandı. Ben de çekeceğim. Hangar Tv’den de eğlenceli içerikleri paylaşacağız. ”

oduller-reklam-banner