MüzikMüzik Haber

ENBE Orkestrası, Dördüncü Albümüyle İddialı Geliyor!..

ENBE Orkestrası, dördüncü albümüyle de iddialı geliyor. “Behzat Gerçeker & ENBE Orkestrası” adlı çalışma, 2 Mart’ta müzikseverlerle buluşacak. Müzik dünyasının dev isimleriyle genç yeteneklerini bir araya getiren albüm, müzik listelerini altüst edecek.

Şef Behzat Gerçeker yönetimindeki ENBE Orkestrası, büyük ses getiren albümlerine bir yenisini daha ekliyor. Topluluğun dördüncü albümü “Behzat Gerçeker & ENBE Orkestrası”, 2 Mart’ta tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde satışa sunulacak. Çalışmaları 2 senedir devam eden albümde 8 yeni şarkı ile daha önce single olarak yayınlanan 3 eser bulunuyor.

YILDIZLAR KARMASI

“Behzat Gerçeker & ENBE Orkestrası” albümü tam bir yıldızlar karması. Çalışmadaki şarkılara ünlü sanatçılar Bengü, Ferhat Göçer, İzel, Sinan Akçıl, Yonca Lodi, Ziynet Sali, Burcu Güneş, İlyas Yalçıntaş ve Feride Hilal Akın sesleriyle hayat verdi.

YENİ YETENEKLER

Behzat Gerçeker yönetimindeki ENBE Orkestrası, bu albümde de geleneği bozmadı ve genç yeteneklerle işbirliği yaptı. Daha önce onlarca yeni sesi müzikseverlerle buluşturan ENBE’nin bu albümdeki genç yıldızları; Doğukan Medetoğlu, Elieve ve Ezgi Ayçe.

3 KLİP BİRDEN GELİYOR

Albümün müzikseverlerle buluşmasıyla birlikte 3 video klip birden yayına girecek: “Yorma”, “Teşekkürler Sevgilim” ve “Yarım Sevda”.

Bengü’nün Doğukan Medetoğlu’yla düet yaptığı “Yorma” şarkısının klibini Gülşen Aybaba çekti. İzel-Sinan Akçıl düeti “Teşekkürler Sevgilim”in klibinde Murad Küçük’ün imzası var. Ezgi Ayçe’nin yorumuyla dinleyeceğimiz “Yarım Sevda”nın klibini yöneten isim ise Hasan Kuyucu.

İŞTE ALBÜMDEKİ ŞARKILAR

1- “Yarım Sevda”(Akustik Versiyon) – Ezgi Ayçe

2- “Bir Yola Çıktım” (Akustik versiyon) – İlyas Yalçıntaş

3- “Yorma” – Bengü & Doğukan Medetoğlu

4- “Teşekkürler Sevgilim” – İzel & Sinan Akçıl

5- “Sana Ne” – Ferhat Göçer

6- “Hepsi Geçecek” – Yonca Lodi

7- “Keman” – Doğukan Medetoğlu

8- “Something Stupid” – Elieve

9- “Bir Yola Çıktım” Remix – İlyas Yalçıntaş

10- “Yarım Sevda” (Flamenko Vers) – Ezgi Ayçe

11- “Bir Melekten Hediye” – Ziynet Sali

12- “Ağır Yaralı” (Akustik Versiyon– Burcu Güneş

13- “Bilir mi” – Feride Hilal Akın

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu