Müzikonair Erkan Özerman’ın Cenaze Törenine Sanat Camiasından Katılım Olmadı | Müzikonair
GündemSosyal

Erkan Özerman’ın Cenaze Törenine Sanat Camiasından Katılım Olmadı

Erkan Özerman bugün düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. Törene sanat dünyasından katılımın olmaması dikkat çekti.

Best Model of Turkey Kurucu Başkanı, prodüktör, organizatör ve sanatçı menajeri Erkan Özerman, tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Erkan Özerman bugün düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. Törene sanat dünyasından katılımın olmaması dikkat çekti.

Kanser Tedavisi Görüyordu…

Erkan Özerman bir yıl önce yaptığı açıklamada, sağlık durumu hakkında bilgi vererek kanserle mücadele ettiğini ve metastazın karaciğere yayıldığını belirtmişti. Yaşından dolayı ameliyat olamadığını ve tedavisini sürdürdüğünü dile getirmişti.

86 yaşında hayatını kaybeden Özerman’ın vasiyeti de ortaya çıktı. Onur Akay’ın yazısına göre, vasiyetinde Teşvikiye Camii’nde herhangi bir tören yapılmamasını ve cenazesinin yakılmasını istediğini belirtmişti. Ayrıca, annesi ve babasının mezarına defnedilmemesi yönünde de bir isteği olduğu ifade edildi.

Erkan Özerman bugün düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. Ancak sanat camiasından hiç kimsenin katılmaması dikkat çekti

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu