Eurovision Şarkı Yarışması'nda Yarışan Sanatçılar Belli Oldu -
MüzikMüzik Haber

Eurovision Şarkı Yarışması’nda Yarışan Sanatçılar Belli Oldu

2024 Eurovision Şarkı Yarışması için heyecan dorukta! Yarışmanın ev sahibi bu yıl İsveç'in Malmö şehrinde olacak. Yarışacak isimler de belli olmaya başladı.

2024 Eurovision Şarkı Yarışması için heyecan dorukta! Yarışmanın ev sahibi bu yıl İsveç’in Malmö şehrinde olacak. Daha önce 1992 ve 2013’te ev sahipliği yapan Malmö, üçüncü kez Eurovision’a ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Hatırlarsan, 2016’da da İsveç’in başkenti Stockholm’de muazzam bir şov düzenlenmişti.

Yarışmanın 68’incisi için geri sayım başladı. İlk yarı final 7 Mayıs’ta, ikincisi 9 Mayıs’ta düzenlenecek ve büyük final ise 11 Mayıs’ta gerçekleşecek.

Eurovision’un resmi sitesi üzerinden dört ülkenin temsilcileri ve şarkıcıları açıklandı. Geçen yılın birincisi Loreen’in “Tattoo” şarkısıyla unutulmaz bir performans sergilediği düşünülürse, bu yıl hangi şarkıcılar sürprizlerle dolu bir gösteri sunacak, merak konusu!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)