MüzikMüzik Haber

Evcil Hayvanlar Hangi Müzik Türlerinden Hoşlanıyor?

İngiltere'de yapılan bir ankette evcil hayvanların müzik tercihlerinin ne olduğu araştırıldı. Anket sonuçlarına göre evcil hayvanların yarısı belirli müzik türleri çalındığı zaman heycanlanarak tepki veriyor. 

İngiltere’de yapılan bir ankette evcil hayvanların müzik tercihlerinin ne olduğu araştırıldı. Anket sonuçlarına göre evcil hayvanların yarısı belirli müzik türleri çalındığı zaman heycanlanarak tepki veriyor.

DailyMail’in yaptığı habere göre; Köpeklerin üçte birinden fazlası rock müziğini severek tepki gösteriyor. Kedilerin yüzde 30’u ise klasik müzik türünü sevdiğini belli etti. Hamsterların yüzde 40’ından fazlası hip-hop ve rap müzik çalınmasından hoşlanıyor.

Anketi yapan plak şirketinin sözcüsü konu hakkında şu ifadelere yer verdi: Evcil hayvanlar müziği insanlar kadar seviyor ve farklı hayvanların tepki gösterdikleri favori türleri var. Bazıları etrafta dans ediyor, bazıları aşağı yukarı zıplıyor veya aşırı heyecanlanıyor, tıpkı insanlar gibi”

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.