Exxen, Dolandırıcılık İddialarıyla Gündemde! -
EkranGündemSosyal

Exxen, Dolandırıcılık İddialarıyla Gündemde!

Geçtiğimiz yıllarda büyük reklam kampanyalarıyla yayın hayatına başlayan ve yayınladığı içeriklerle toplumun temel yapısı olan aileyi hedef alan Exxen platformu, dolandırıcılık iddiasıyla gündeme düştü.

Geçtiğimiz yıllarda kurulan ve program ağırlıklı aile içeriği yayıncılık anlayışıyla yayın hayatına başlayan Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen ile ilgili ilginç bir iddia konuşuluyor.

Türkiye’nin tanınan ekonomistlerinden olan Mustafa Sönmez sosyal medya hesabı üzerinden Acun Ilıcalı’nin sahibi olduğu Exxen’le ilgili ilginç bir iddiada bulundu. Mustafa Sönmez, Exxen üyeliğini iptal ettirdiği halde aylarca hesabından izinsizce para çekildiğini öne sürdü.

Twitter üzerinden durumu takipçilerine duyuran Sönmez paylaşımında “Acun’un Exxen’ine Beşiktaş’ın dış maçları için abone olmuştum. Aboneliği iptal ettiğim halde, aylarca tahsilata devam etmişler” diye şikayet etti. Durumla ilgili Exxen’e şikayette bulunan Sönmez parasının şikayetten sonra geri yatırıldığını belirtti.

Sönmez vatandaşları Exxen konusunda “Aylık matah bir para değil ama uyarmadan neden tahsilata devam ederler? Tenezzül var. İzin vermemeli” sözleriyle uyardı.

Exxen platformu daha önce de defalarca üyelik sorunu yaşamıştı. Yayın hayatına ilk başladığı dönemlerde de kullanıcıların üye olsa geri çıkmadığı, üye olmak için çok uğraştığı ama server hatası le karşılaştığı çok konuşulmuştu.

Yine aynı dönemlerde Acun Ilıcalı ile sunucu Güntekin Onay arasında Exxen gerginliği yaşanmıştı. Exxen’e üye olamayan Güntekin Onay, konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapmıştı. Exxen’in sahibi Acun Ilıcalı, katıldığı bir televizyon programında Güntekin Onay’a ateş püskürmüştü.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/acun-ilicalinin-exxen-gerginligi/

İŞTE MUSTAFA SÖNMEZ’iN YAPTIĞI PAYLAŞIM!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)