Müzikonair FAHRİ ÖZTEZCAN’IN İLK ALBÜMÜ “ÇOĞALMALIYIZ” YAYINDA | Müzikonair
Albüm & SingleMüzik

FAHRİ ÖZTEZCAN’IN İLK ALBÜMÜ “ÇOĞALMALIYIZ” YAYINDA

Oyuncu ve müzisyen Fahri Öztezcan, Ateş Müzik etiketiyle yayımlanan ilk albümü ‘ÇOĞALMALIYIZ’ ile müzikseverlerin karşısında!

Tiyatro, dizi ve sinema dünyasının yakından tanıdığı Fahri Öztezcan, oyunculuk yeteneğinin yanı sıra bu kez müzisyen kimliği ile sevenleriyle buluşuyor! İlk albümü ‘ÇOĞALMALIYIZ’ı, “bazen basit tesadüflerin üzerine kuruludur bazı şeyler, ben henüz sonu gelmeyen bir yolculuğu anlatmaya çalıştım” diye özetleyen Fahri Öztezcan, albümde güçlü isimlerle çalıştı. Yapımcılığını Cafer Ateş’in, Prodüktörlüğünü Alpay Ünyaylar’ın üstlendiği albümde, sözlerin, müziğin ve enstrümanların yarattığı duygusal kimya oldukça dikkat çekiyor.

Bu albüm bana gerçek sevgiyi, sabrı ve merhameti öğreten kadına adanmıştır…

Kasım ayı içerisinde TRT1’de başlayacak olan ‘Diriliş’ dizisinde ‘Yahşi Fakı’ karakterini canlandıracak olan Fahri Öztezcan, müzisyen kimliğinin ilk imzası olan albümünün ilk klibini ise ‘Karanfil Dudak’ adlı şarkısına Kayhan Ok yönetmenliğinde çekti.

Fahri Öztezcan ‘ÇOĞALMALIYIZ’ albümündeki tüm şarkıların notalara dökülen hikayeleri için, “bana bu duyguları kim öğretirse ona adanacak” diyor…

16 Kasım Pazar akşamı Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde albüm lansmanını da gerçekleştirecek olan Fahri Öztezcan, ‘ÇOĞALMALIYIZ’ albümü ile çok konuşuluyor olacak…

FAHRİ ÖZTEZCAN – KARANFİL DUDAK VIDEO KLİBİ : 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)