Albüm & SingleMüzikTürkçe PopVideo

Faruk K’dan Yeni Parça: Sen Gidince

Faruk K'nın, Avrupa Müzik etiketiyle yayımlanan "Sen Gidince" isimli pop müzik türündeki şarkısı, video klibiyle MuzikPlay kanalında!

Faruk K’nın, Avrupa Müzik etiketiyle yayımlanan “Sen Gidince” isimli pop müzik türündeki şarkısı, video klibiyle MuzikPlay kanalında!

Video Klibi İzlemek İçin Tıklayabilirsiniz

Beyaz kelebekler tarafından 70’lerde seslendirilen, Hababam sınıfı serisinin hit şarkısı ‘’SEN GİDİNCE’’ Faruk K yorumu ile müzik dinleyicisiyle buluşuyor. Erhan Bayrak düzenlenmesi Zeynep Dizdar ve Aylin Alaz Bayrak vokallerine ilaveten Türkiye jimnastik şampiyonu olan çocuk yıldız Ayris Bayrak düeti şarkıya müthiş bir orjinallik katmış.

Klip Mustafa Özen yönetmenliğinde çekilen klip 70’li yılların Tv proğramlarından ilham alındı. Çekimler için 4 farklı mekan dekoru yapıldı. Klipte Yonca Evcimik, Tuna Arman, Zeynep Dizdar, Esra Balamir, Doğancan Özatlı, Aytunç Bentürk, Seda Erener, Erhan Bayrak, Aylin Alaz Bayrak, Nova Ritim Çocuk Jimnastik Grubu ve iki dansçı yer aldı.

Single fotoğrafları ve stylingi Selim Akar tarafından çekildi. Görsel tasarım Furkan Bayraktar, klip fotoğrafları ise HOUSSEİN KHOJAMLİ’ye ait. Kostümler ve aksesuarlar DENİZ CAN KUTLU ve EREK BAYTEKİN Tarafından hazırlandı

Avrupa Müzik markasıyla 20 Mayıs Cuma günü itibariyle tüm dijital platformlarda yerini alan “Sen Gidince” isimli yeni single’ın video klibi ise MuzikPlay kanalında yayında.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu