Fatih Portakal'ın Yerine Kim Geldi? İşte Fox Haber'in Yeni Sunucusu... -
EkranSosyal

Fatih Portakal’ın Yerine Kim Geldi? İşte Fox Haber’in Yeni Sunucusu…

FOX TV’den ayrılan Fatih Portakal’ın yerine gelecek isim belli oldu. FOX TV ana haber bülteni sunucusu gazeteci Fatih Portakal, ayrılık kararının kendi isteğiyle olduğunu söylemişti. Kanaldan yapılan açıklamada ise Fatih Portakal’ın görevi bırakma kararı aldığı ve emekli olmak istediği belirtilmişti.

Peki Fatih Portakal’ın yerine kim geldi. FOX TV ana haber bülteni sunucusu kim oldu?

Kafa Radyo’nun da sahibi olan gazeteci Candaş Tolga Işık FOX TV’nin yeni ana haber bülteni sunucusunun Selçuk Tepeli olacağını öne sürdü.

FOX Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk ile konuştuğunu söyleyen Işık, sosyal medya hesabından haberi takipçileriyle paylaştı.

Peki Selçuk Tepeli kimdir?

elçuk Tepeli, Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi mezuniyetini takiben Fransa’da Avrupa Birliği ve yazılı basının yönetimi üzerine master yapmıştır. İngilizce, Fransızca ve İspanyolca bilmektedir. Sn. Tepeli, Aktüel dergisi, Newsweek (Türkiye) Dergisi Eski Genel Yayın Yönetmenliği, Habertürk Gazetesi Haftasonu Ekleri Yayın Yönetmenliği görevini yürütmüştür. Ciner Yayın Holding – Habertürk Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği görevini sürdürmektedir.1974 yılında İstanbul doğdu. Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümünü bitirenSelçuk Tepeli, IEP Rennes’de Avrupa Birliği Avrupa’da Sınırlar ve Kamu Hareketleri mastırını yaptı. Aynı okulda Yazılı Basın Yönetim ve Hukuku mastırını da tamamlayanSelçuk Tepeli, şu görevlerde bulundu: Aktüel ve Newsweek Türkiye dergisi yayın yönetmenliği, Habertürk yayın danışmanlığı, Gazete Habertürk Hafta Sonu ekleri genel yayın yönetmeni görevlerini icra etti. Habertürk TV’de Ceyda Karan’la birlikte Eksen adlı programı yapan Selçuk Tepeli, Fatih Altaylı’nın görevi bırakmasından sonra Habertürk TV Genel Yayın Yönetmenliği görevinde getirilmişti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)