Genel Bilgiler

Gazapizm Konser ve İletişim

Gazapizm sahne adıyla tanıdığımız rap müziğin başarılı isimlerinden Anıl Acar konser ve organizasyonlarına ilişkin gerekli bilgileri sizler için derledik.

Gazapizm sahne adıyla tanıdığımız rap müziğin başarılı isimlerinden Anıl Acar konser ve organizasyonlarına ilişkin gerekli bilgileri sizler için derledik.

Gazapizm Hakkında

Heyecanı Yok isimli tekli çalışmasıyla 2017 yılında adını geniş kitlelere duyurmayı başaran başarılı rapçi, son çıkardığı Hiza albümüyle de rap müziğin güçlü isimlerinden biri olmayı sürdürdü. Gazapizm konser ve organizasyonların da en çok aranan isimlerinden biri oldu.

1988 yılında Elazığ’da dünyaya gelen Anıl Acar, 1997 yılında ailesiyle birlikte yaşadığı İzmir’e yerleşti. Eğitim hayatını ve gençlik yıllarını İzmir’de geçiren ünlü rapçi lise yıllarında hiohop kültürü ile tanıştı. Amatör olarak başladığı müzik yolculuğunu profesyonel olarak sürdüren Gazapizm, müziği kariyer olarak seçti.

İlk albümü Az Kaldı ile müzik sektörüne giriş yapan rapçi birkaç yıl aranın ardından Gardiyan ile ikinci ortak albümü Kan Değil Katran’ı çıakrdı. Bu albümüyle dikkatleri epeyi üzerine çeken Anıl Acar, İzmir ve çevre illerde ardı ardına konserler vermeye başladı.

Gazapizm 2020’nin En Çok Dinlenen İsmi

Rap piyasasında hatırı sayılır ve önemli bir yer edinen Gazapizm, daha sonra bir dizi başarılı sanatçıyla düet yaptı. Ekranların ilgiyle takip edilen Çukur isimli televizyon dizisinin de müziklerini yaptı. Gazapizm; Fuat Ergin, Kadıköy Acil, Sansar Salvo, Sayedar gibi güçlü isimlerle de başarılı iş birlikleri yaptı.

Harbiye Açıkhava Konseri

Fiziki albüm satışlarında yüksek rakamlara ulaşan ünlü rapçi dijital platformlarda da 2020 yılının en çok dinlenen isimlerinden biri oldu. Gazapizm, Heyecanı Yok şarkısıyla ‘En İyi Şarkı’ ödülünün de sahibi oldu. Ünlü rapçi aynı zamanda Harbiye Açıkhava’da konser veren ilk rapçi unvanını da taşıyor.

Gazapizm turne ve konserlerine koronavirüs dolayısıyla bir süre ara verse de ünlü sanatçı dijital platformlarda bazı konserler vererek hayranlarıyla buluştu. Gazapizm konser ve sahne organizasyonları için Argo Yapım ile çalışıyor.

Kendine has yorumlama tarzı ve sahne performasları ile ilgi çeken ünlü rapçi özellikle genç neslin rağbet gösterdiği festival ve organizasyonların aranan isimlerinden biri.

Gazapizm Booking ve Menajer

Son olarak Hiza albümündeki şarkıları ile dijital platformlarda üst sıralara yerleşen isim Argo Yapım şirketi ile çalışıyor. Argo Yapım çatısı altında projeler yapan rapçiye ulaşabileceğiniz birçok iletişim kanalı mevcuttur. Bunlardan bir tanesi de 05330922746(Argo Yapım) telefon numarasıdır.

Gazapizm menajer numarası ve booking iletişim bilgilerine Müzikonair aracılığıyla da ulaşmanız mümkündür.

Gazapizm booking için Müzikonair şirketiyle iletişime geçmeniz mümkündür. Ünlü şarkıcıya bizzat ulaşmak isteyen hayran grupları ve event danışmanları mail yahut telefon numarasıyla irtibat kurabilmektedir.

Bize Ulaşın

Daha fazla bilgi için [email protected] ve WhatsApp üzerinden 0552 685 38 82 numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu