GündemSosyal

Gazze’de Hastane Vuran İsrail’e Uğur Işılak’tan Büyük Tepki!

Masum sivillerin hedef alındığı saldırılar sosyal medyada tepki üzerine tepki almaya devam ediyor. Siyaset, sanat, medya dünyasından pek çok isim savaşa tepki yağdırıyor. Bu tepkilerden biri de Uğur Işılak'tan geldi. Uğur Işılak, Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Masum sivillerin hedef alındığı saldırılar sosyal medyada tepki üzerine tepki almaya devam ediyor. Bu tepkilerden biri de Tarkan’dan geldi. İsrail’in Gazze’deki El-Ehli Baptist Hastanesini bombalaması sonucu yüzlerce kişi hayatını kaybetti. Masum sivillerin hedef alındığı saldırılar sosyal medyada tepki üzerine tepki almaya devam ediyor. Siyaset, sanat, medya dünyasından pek çok isim savaşa tepki yağdırıyor.

Bu tepkilerden biri de Uğur Işılak’tan geldi. Uğur Işılak, Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

İşte o paylaşım;

Ne desem bilemiyorum. Alçak desem yetmez, zalim desem yetmez, kahpe desem yetmez.
Bu zulmün karşısında en ağır hakaret bile bir iltifat niteliği taşır.

Asıl planı arz-ı mev’ud olan bu sinsi yapının, hilesi de oyunu da bitmez. Güneydoğumuzda kurulan terör örgütleri, Suriye’nin darmadağın oluşu, Irak’ın bölük pörçük hale gelmesi, ezcümle Ortadoğu’nun bir kan gölüne dönmesi ve İslam âleminin başsız olarak yoluna devam etmesi planın bir parçasıdır.

İsrail, 100 yıla yakındır tepkileri test ediyor. Tepki cılız olunca hep bir sonraki merhaleye geçerek asıl planını adım adım gerçekleştiriyor, hem de gözümüzün içine baka baka. İsrail’in bir sonraki safhaya geçmesi için bizden beklediği, kınama mesajlarından başkası değildir.

Biz kınamaya devam ettikçe onlar; adım adım hedefe ulaşacaklar maalesef.

İsrail’e lanet, bize yazıklar olsun.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu