MüzikMüzik Haber

Geçtiğimiz Haftanın En Çok Haber Olan Ünlü İsimleri…

MTM (Medya Takip Merkezi) tarafından yapılan araştırmada aralarında muzikonair.com‘un da olduğu yazılı, görsel ve dijital medyada 20 - 26 Mart tarihleri arasında en çok haber olan ünlü şarkıcılar ve oyuncular belirlendi.

MTM (Medya Takip Merkezi) tarafından yapılan araştırmada aralarında muzikonair.com‘un da olduğu yazılı, görsel ve dijital medyada 20 – 26 Mart tarihleri arasında en çok haber olan ünlü şarkıcılar ve oyuncular belirlendi.

Geçtiğimiz haftanın en medyatik ismi şarkıcı Seda Sayan oldu. İbrahim Sadri ikinci sırada yer alırken Sıla haftanın en çok konuşulan üçüncü ismi oldu.

tabloyu daha yakından görmek için tıklayabilirsiniz

Geçtiğimiz hafta en çok gündemde olan isim komedyen Şahan Gökbakar oldu. Politik söylemleri ile sosyal medyada sık sık gündeme gelen Şahan Gökbakar, en medyatik isim olurken, Güldür Güldür Show sunucusu Ali Sunal en çok haber olan ikinci isim oldu. Mert Fırat ise en çok konuşulan isimler arasında yer aldı.

tabloyu daha yakından görmek için tıklayabilirsiniz

bir önceki haftanın analizi için tıkla

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.