Müzikonair Geçtiğimiz Haftanın En Medyatik İsimleri Belirlendi | Müzikonair
ListelerMedya TakipMüzikMüzik Haber

Geçtiğimiz Haftanın En Medyatik İsimleri Belirlendi

MTM (Medya Takip Merkezi) tarafından yapılan araştırmada 26 Haziran - 2 Temmuz  tarihleri arasında en çok haber olan ünlü müzisyenler ve şarkıcılar belirlendi.

MTM (Medya Takip Merkezi) tarafından yapılan araştırmada 26 Haziran – 2 Temmuz  tarihleri arasında en çok haber olan ünlü müzisyenler ve şarkıcılar belirlendi.

Analize göre medyada en çok haber olan isim İdil Biret oldu. Ünlü piyanist İdil Biret 1105 haber ile haftanın en medyatik ismi oldu. İdil Biret’i sırasıyla Yüksek Sadakat grubu ve Muazzez Ersoy takip etti.

tabloyu daha yakından görmek için tıklayabilirsiniz

Analize göre medyada en çok haber olan ünlü oyuncu Hande Erçel oldu. Özel hayatıyla gündemden düşmeye Hande Erçel’i Uraz Kaygılaroğlu samimi görüntüleri olay olan Nesrin Cavadzade takip etti. Tamer Levent ise geçtiğimiz haftanın en medyatik üçüncü ismi oldu.

tabloyu daha yakından görmek için tıklayabilirsiniz

author avatar
Müzikonair Listeler
Türkiye ve dünya müzik listelerinden neler oluyor? En popüler müzik dinleme platformlarında en çok hangi şarkılar dinleniyor? Hangi şarkılar favorilere ekleniyor?
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)