Müzikonair Geçtiğimiz Haftanın En Medyatik İsimleri Belli Oldu (27 Kasım – 3 Aralık) | Müzikonair
ListelerMedya TakipMüzikMüzik Haber

Geçtiğimiz Haftanın En Medyatik İsimleri Belli Oldu (27 Kasım – 3 Aralık)

MTM (Medya Takip Merkezi) tarafından yapılan araştırmada ( 27 Kasım - 3 Aralık) tarihleri arasında muzikonair.com‘un da olduğu yazılı, görsel ve dijital medyada en çok haber olan ünlüler belirlendi.

MTM (Medya Takip Merkezi) tarafından yapılan araştırmada ( 27 Kasım – 3 Aralık) tarihleri arasında muzikonair.com‘un da olduğu yazılı, görsel ve dijital medyada en çok haber olan ünlüler belirlendi.

Geçtiğimiz haftanın en medyatik ismi İbrahim Tatlıses oldu. İkinci sırada Demet Akalın gelirken, Haluk Levent  en çok haber olan isimler arasında yer aldı.

tabloyu daha yakından görmek için tıklayabilirsiniz

Öte yandan geçtiğimiz haftanın en medyatik oyuncuları da belli oldu. En çok haber olan isim hayatını kaybeden usta sanatçı Can Gürzap oldu. Beren Saat haftanın en medyatik isimlerinden olurken, Murat Daltaban da listenin ilk üç sırasında yer aldı.

tabloyu daha yakından görmek için tıklayabilirsiniz

 

author avatar
Müzikonair Listeler
Türkiye ve dünya müzik listelerinden neler oluyor? En popüler müzik dinleme platformlarında en çok hangi şarkılar dinleniyor? Hangi şarkılar favorilere ekleniyor?
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)