Gökhan Çıra Selin Ciğerci'yi Nasıl Aldattığını Anlattı -
GündemSosyal

Gökhan Çıra Selin Ciğerci’yi Nasıl Aldattığını Anlattı

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci çifti ikinci kez boşanarak yollarını ayırmıştı. Çıra, Ciğerci'yi nasıl aldattığı ile ilgili detayları anlattı.

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci çifti ikinci kez boşanarak yollarını ayırmıştı. Çıra, Ciğerci’yi nasıl aldattığı ile ilgili detayları anlattı.

İnci Sözlük’ün YouTube programına konuk olan Gökhan Çıra, ihaneti ile ilgili yeni detaylara yer verdi. Selin Ciğerci ile o dönem kavgalı olduklarını belirten Çıra, “Çok üstüme gelmeye başlamıştı kıskançlık vs. Boşandı boşanacak gibiydik, o arada birisiyle konuşmaya başladım. Kötü bir boşluğa düştüm. Yanlış bir insanla aldattım, Allah belamı verdi zaten, çok yanlış şeyler yaptı bana” dedi.

“Beni en zayıf yerimden durdu” diyen Çıra, sözlerine şu ifadeler ile devam etti: “Keşke aldatmasaydım, ‘hamileyim’ dedi. Ben kıza araba, ev… Yalanmış, sonra öğrendik. Arabaları falan geri alana kadar akla karayı seçtik. Sonra Selin’le tekrar konuşmaya başladık, barıştık. Aldatmak çok kötü bir şey, bir de beni bu kadar seven bir kadın varken yaptım”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)