Albüm & SingleMüzikTürkçe PopVideo

Gökhan Taş – Kapımı Çalma Video Klibi Yayında

Son dönemde yayınladığı şarkılarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan başarılı şarkıcı Gökhan Taş müzik kariyerine sağlam adımlarla devam ediyor. 

Son dönemde yayınladığı şarkılarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan başarılı şarkıcı Gökhan Taş müzik kariyerine sağlam adımlarla devam ediyor.

 Son dönemde yayınladığı şarkılarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan başarılı şarkıcı Gökhan Taş müzik kariyerine sağlam adımlarla devam ediyor. Son dönemde yayınladığı şarkılarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan başarılı şarkıcı Gökhan Taş müzik kariyerine sağlam adımlarla devam ediyor.

Gökhan Taş’ın ‘Kapımı Çalma’ adlı teklisi Müzikonair etiketiyle YouTube ve Tüm dijital platformlarda Yayında. Sözü ve müziği Gökhan Taş’a ait olan şarkının aranjörlüğünü Baran Karakoç, klibin yönetmenliğini ise Engin Asil yaptı. Daha önce yaptığı hareketli şarkılarla öne çıkan Gökhan Taş bu kez de slow bir eserle karşımıza çıktı. Sözleri ve müziği kendisine ait 100’den fazla şarkısı olan sanatçı, yaptığı çalışmalarla ses getirecek.  Yeni şarkısıyla müzik dünyasına iddialı bir giriş yapan Gökhan Taş müzik hayatındaki kariyerine sağlam adımlarla ilerliyor.

video klibi izlemek için tıklayabilirsiniz

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.