MüzikMüzik Haber

Gökhan Türkmen Konserini 7 Milyon Kişi İzledi!..

İmzasını attığı başarılı projeler ve yenilikçi tavrı ile ayrı bir yere sahip olan Gökhan Türkmen, 19 Kasım akşamı Tadım Sahne dijital konser serisi kapsamında sahne alarak izlenme rekoru kırdı.

Toplamda 7 milyon 400 bin insan Gökhan Türkmen’in Çatı Katı, Sen İstanbul’sun, Öyle Güzel Ki ve daha bir çok sevilen şarkılarını İzlesene platformu üzerinden evlerinden canlı olarak izledi ve sanatçı, dijital platformlarda yapılmış ve en çok izlenen konserlerden birine imza attı.

” Müziğe yön vermeyi seviyoruz. ” 

Konser öncesi insanlara istek şarkılarının sorulduğu etkinlikte, sonucu canlı yayında açıklayan ve en çok istek alan şarkısının Çatı Katı olduğunu belirten başarılı sanatçı, yayın esnasında ekibinin ailesi gibi olduğunu, 8 yıldır birlikte çalıştığı GT Band ile değişik projeler yapıp müziğe yön vermeyi ve öncü olmayı istediklerini dile getirerek, ilerleyen dönemlerde farklı çalışmalar ile dinleyicileri buluşturacağının müjdesini de verdi.

Sosyal medya platformu Twitter’da trend topic olan Gökhan Türkmen, sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri oldu.

Eşinin doğum gününü Oysaki şarkısı ile canlı yayında sahnede kutladı ! 

Aynı gün eşi Sinem Aksoy Türkmen’in doğum gününü sürpriz bir şekilde canlı yayında kutlayan Gökhan Türkmen, Oysaki şarkısını eşi için seslendirerek doğum gününü kutladı.

Canlı yayın bittikten sonra ise sahnede eşi Sinem Aksoy Türkmen ile pasta kesen sanatçı, Aşktır şarkısını seslendirerek konser sonrası eğlenceli dakikalar yaşadı.

Çocuk Kalbim Seni Söyler korosu ile performans sergiledi ! 

Sosyal sorumluluk projelerine destek veren ve İnsanız Ayıbı Yok ile Vay Halimize şarkılarını gelirlerini Ege Orman Vakfı Melike Turgut Korusu’na aktaran Gökhan Türkmen, sahnesine Çocuk Kalbim Seni Söyler Korosu’nu davet ederek beraber İnsanız Ayıbı Yok ve Vay Halimize şarkılarını söyledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu