MüzikMüzik Haber

Gökhan Türkmen’den, Aleyna Tilki’yi Sahnesinde Konuk Eden Selda Bağcan’a Tepki

Selda Bağcan, Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda verdiği konserinde Aleyna Tilki’yi sahnesinde konuk etti. Gökhan Türkmen Tepki gösterdi.

Selda Bağcan, Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda verdiği konserinde Aleyna Tilki’yi sahnesinde konuk etti. Aleyna Tilki, Selda Bağcan’a teşekkür ederek,”Heyecandan ayaklarım titriyor, içeride soğuk bir su içmem lazım” dedi. Selda Bağcan ise, “Senin mi benim mi?” diyerek cevap verdi. İkili daha sonra düet yaptı.

Gökhan Türkmen ise bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; Aleyna Tilki’yi sahnesinde konuk eden Selda Bağcan’a tepki gösterdi. Türkmen, yaptığı paylaşımda, “Ülkede o kadar değerli genç, müziğini ve kendini tanıtabilmek için uğraşan ve bunu da çok etik ve gerektiği yerden yapan müzisyen varken; bir çınarın, bir o kadar önem kazanmış bir yerde böyle bir şarkıcıyı çıkarıyor olmasının bir nedeni vardır elbet. Biz anlayamayız! Güzel reklam; hayırlı işler, bol güneşler herkese!” dedi.

Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel’den yanıt gecikmedi. Tilki hakkında söylenenlere sessiz kalmayan Öztel, “Aleyna’nın nesi değersiz gelmiş beyfendiye? 16 yaşından beri kösteklerle mücadele ediyor, rüştünü ispat edemedi mi? Ne gereksiz bir eleştiri. Aleyna Hanımın reklama değil, yaptığı işe emeğe saygı beklentisi var” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu